Moneybookers problēmas
Thread poster: Aigars Kalnins
Aigars Kalnins
Aigars Kalnins
Latvia
Local time: 15:23
English to Latvian
Sep 18, 2008

Nevienam neiesaku lietot šo sistēmu, jo esmu dzirdējis no daudziem maniem draugiem, ka vispirms šajā sistēmā sāk pazust naudas, pēc tam konti tiek it kā slēgti neizprotamu iemeslu dēļ, un pēc tam no šiem Moneybookers kontiem naudas pazūd vispār un beigās pat iznak tā, ka cilvēkiem ir vēl negatīva bilance par dažiem simtiem eiro. Līdz šim jebkādi manu draugu mēginājumi sazināties ar MB personālu ir bijuši nesekmīgi. Tāpēc nevienam neiesaku lietot šo sistēmu, jo... See more
Nevienam neiesaku lietot šo sistēmu, jo esmu dzirdējis no daudziem maniem draugiem, ka vispirms šajā sistēmā sāk pazust naudas, pēc tam konti tiek it kā slēgti neizprotamu iemeslu dēļ, un pēc tam no šiem Moneybookers kontiem naudas pazūd vispār un beigās pat iznak tā, ka cilvēkiem ir vēl negatīva bilance par dažiem simtiem eiro. Līdz šim jebkādi manu draugu mēginājumi sazināties ar MB personālu ir bijuši nesekmīgi. Tāpēc nevienam neiesaku lietot šo sistēmu, jo nevar paredzēt, kurš būs nākamais upuris.Collapse


 
Freimanis
Freimanis  Identity Verified
Local time: 15:23
English to Latvian
+ ...
Uzmanību Moneybookers!! un kur aug briesmu kājas Oct 9, 2008

Stāsts pagarš un sāk jau aizmirsties, bet īss izklāsts varētu būt šāds. Pirms n-tiem mēnešiem pienāca Moneybookers e-pasts par kaut kādu limitu pārsniegšanu ar atsauci uz viedo ES vīru un sievu izdotajām direktīvām, naudas atmazgāšanas shēmām un vēl citādām briesmām. Konts bez brīdinājuma tika slēgts un tika pieprasīti pierādījumi, ka neveicu noziedzīgas darbības. Lai iekļautos limitos, laikam 1000 EUR, bija jāpiesūta uzņēmuma reģistrācijas apliecība un... See more
Stāsts pagarš un sāk jau aizmirsties, bet īss izklāsts varētu būt šāds. Pirms n-tiem mēnešiem pienāca Moneybookers e-pasts par kaut kādu limitu pārsniegšanu ar atsauci uz viedo ES vīru un sievu izdotajām direktīvām, naudas atmazgāšanas shēmām un vēl citādām briesmām. Konts bez brīdinājuma tika slēgts un tika pieprasīti pierādījumi, ka neveicu noziedzīgas darbības. Lai iekļautos limitos, laikam 1000 EUR, bija jāpiesūta uzņēmuma reģistrācijas apliecība un vēl kaut kādi papīri. Protams, neviens nevar pierādīt sevi esam par tādu, kāds tas nav. Nav man ne Articles of Incorporation vai citādu svarīgu starptautisku un potenciāli nekaitīgu darboņu papīru. Esmu tikai mazs kaitīgs frīlansers. Korespondence ar vietējiem Moneybookers pārstāvjiem Horvātijā ļoti saraustīta, ar lieliem kavējumiem. Apnika tā Horvātu čabēšana un sazinājos ar tēvoča Sema darboņiem. Izrādījās, ka var iztikt arī bez smagās pierādījumu nastas. Kontu atjaunoja un tik labvēlīgos apstākļos sāku jau apsvērt iespējas pievērsties ienesīgākām mahinācijām, piemēram, narkotiku vai ieroču tirdzniecībai, izmantojot Moneybookers naudas atmazgāšnas iespējas.
Bet mani apsteidza kāds izveicīgāks zellis vai zeļļi.

Vienu dienu skatos, ka, lai cik niecīgas summas arī tur nebūtu, kaut kas kontā sāk mainīties bez manas ziņas. Kaut kāda nauda tiek ieskaitīta, tad tiek pārskaitīta uz kaut kādām kredītkartēm. Ceļu trauksmi, ziņoju, ka kāds rīkojas ar manu kontu. Glābiet, iesaistiet naudas atmazgāšanas apkarotājus, izpestiet ES finanses un ķeriet noziedzniekus, slēdziet kontu! Nosūtu vienu e-pastu - nekā, otru - arī nekā. Mēģinu nobloķēt kontu - daļēji izdodas, bet Moneybookers joprojām klusē. Pēc TRIM!!! dienām, kad teorētiski caur manu kontu noziedzības pasaule jau piesmējusi puspasaules likuma sargu un savus netīros darbus noveduši līdz vēlamajam galam, pienāk brīdinājums no Moneybookers - Ko Tu, nelieti, dari ar savu kontu. Kas tās par nesankcionētām operācijam. Un atsākas riņķa dancis - pierādi, ka tu esi kas neesi, pie reizes arī, kas neesi. Vēl pēc kāda laika pienāk pieprasījums atsūtīt pases kopiju - augstā krāsu izšķirtspējā. Jautāju, vai viņi to domā nopietni un vai tas e-pasts tiešām no viņiem. Atbildi neesmu saņēmis līdz šai dienai. Kontu, protams, slēdzu un apsveru iespējas nodarboties ar mazāk riskantiem biznesiem. Varētu, piemēram, kaut ko iztulkot cerībā, ka kaut kā var saņemt par to arī naudu.


Kur briesmām aug kājas? Tie blēži, kas iekļūst personīgos kontos ir gana atjautīgi un izmanto visu par cilvēku internetā pieejamo informāciju, lai izveidotu n-tos iespējamo paroļu variantus. Proz aicinājums lietot īstos vārdus etc var būt labi domāts, bet praktiski ir ļoti riskants. Tikpat riskanti ir katram tulkojumu gribētajam sūtīt pilnu un pilnvētīgu informāciju par sevi. Tiem, kas vēl nelieto savus īstos vārdus un datus, varu tikai ieteikt to nedarīt arī turpmāk, ja no tā var izvairīties. Būs mazāk problēmu ar vāji pārvaldītiem un drošības ziņā neaizsargātiem kantoriem kā Moneybookers.
Collapse


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 15:23
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Oct 17, 2008

Freimanis wrote:

Stāsts pagarš un sāk jau aizmirsties, bet īss izklāsts varētu būt šāds. Pirms n-tiem mēnešiem pienāca Moneybookers e-pasts par kaut kādu limitu pārsniegšanu ar atsauci uz viedo ES vīru un sievu izdotajām direktīvām, naudas atmazgāšanas shēmām un vēl citādām briesmām.

(snip)

Kur briesmām aug kājas? Tie blēži, kas iekļūst personīgos kontos ir gana atjautīgi un izmanto visu par cilvēku internetā pieejamo informāciju, lai izveidotu n-tos iespējamo paroļu variantus.


Par pirmo pusi- ne tikai Moneybookeres, bet arī PayPal šī gada sākumā man pieprasīja visnevisādus papīrus (skanētus, mind you), apliecinošus, ka neesmu Ramzess Piektais. Kas, protams ir absolūts absurds, jo viņi galu galā manu skanētos papīrus apēda, bet pamēģiniet atvērt kontu Hansenē (kuras kontam mani šo rēķini ir piesaistīti) uz pa faksu nosūtīta dzīvokļa apkures rēķina pamata...

Par otro pusi- paroles vajag veidot, nejauši nobraucot ar pirkstiem pa klaviatūru, piem: "zsdyuikl", pēc tam pēc izvēles manuāli papildinām viņas ar šiftu piespiežot iegūstamiem simboliem:
"zs%d*y$#uik&l".

Ieejot attiecīgajā sistēmā, ievadām nevis klabinot taustiņus, bet iekopējot no faila. Failu, protams, glabājam uz sava kompja, bet ne folderī "Bankas" un ne ar nosaukumu "My Bank Passwords". Man kompī šobrīd ir ap 400 Gb datu, katrs, kurš izlauzīsies cauri manam hardware rūterim, laipni welkomēts atrast, kur es glabāju paroles.

Līdz šim nevaru žēloties, ka kāds kādu manu paroli būtu atlauzis.

Uldis

[Rediģēts plkst. 2008-10-17 21:52]


 
Dzintars Skarbovskis
Dzintars Skarbovskis  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 14:23
English to Latvian
+ ...
Vai nav citos, bet gan pašos Jan 25, 2009

Lasu šo stāstiņu un nevaru saprast, smieties vai raudāt. Kur var būt tik lētticīgi cilvēki, kas ir gatavi pa e-pastu nosūtīt savus datus katram, kurš tos pieprasa. Turklāt vēl augstas izšķirtspējas krāsainu pases attēlu. Nav brīnums, ka tad pazūd nauda.
Par tām parolēm arī ir tā, ka tās ir jālieto pēc iespējas sarežģītākas, iekļaujot lielos un mazos burtus, simbolu rakstzīmes un ciparus.
Var jau arī kopēt paroles, ja baidās no taustiņspiedienu
... See more
Lasu šo stāstiņu un nevaru saprast, smieties vai raudāt. Kur var būt tik lētticīgi cilvēki, kas ir gatavi pa e-pastu nosūtīt savus datus katram, kurš tos pieprasa. Turklāt vēl augstas izšķirtspējas krāsainu pases attēlu. Nav brīnums, ka tad pazūd nauda.
Par tām parolēm arī ir tā, ka tās ir jālieto pēc iespējas sarežģītākas, iekļaujot lielos un mazos burtus, simbolu rakstzīmes un ciparus.
Var jau arī kopēt paroles, ja baidās no taustiņspiedienu nolasītājiem. Bet nu jāparūpējas arī par pietiekamu pretvīrusu aizsardzību, kā arī pašam jādomā, kur un kā uzklikšķina, ko atver un tā tālāk.
Man no Moneybookers nekad nekas vēl nav pazudis. Teikšu tā - tur arī ilgstoši neko neturu. Kā nauda ienāk, tā pārskaitu uz banku. Tas nav nekāds naudas noguldījums, bet tikai izdevīgāks un ērtāks veids, kā šo naudu saņemt bez lielām komisijas maksām.
Collapse


 
arturs_m
arturs_m
Local time: 15:23
moneybookers, paypal, etc Dec 27, 2010

Ar maksājumu sistēmām problēmas sākas tad, kad netiek ievērotas instrukcijas, nav iepazīta darba mehānika un citas nianses.
Uz doto mirkli tīmeklī eksistē simtiem maksājumu sistemas, kas pēc principa ir depozīta gateway.
Lai nu kā, bet Moneybookers ir pārbaudīts nu jau 2-o gadu, es jau klusēšu par Paypal, kur konts man jau kopš 2001. gada, gan privātais gan biznesa.
Pagaidām neko sliktu nevarētu pateikt, gan doržības līmenis, gan transakciju ātrums ir
... See more
Ar maksājumu sistēmām problēmas sākas tad, kad netiek ievērotas instrukcijas, nav iepazīta darba mehānika un citas nianses.
Uz doto mirkli tīmeklī eksistē simtiem maksājumu sistemas, kas pēc principa ir depozīta gateway.
Lai nu kā, bet Moneybookers ir pārbaudīts nu jau 2-o gadu, es jau klusēšu par Paypal, kur konts man jau kopš 2001. gada, gan privātais gan biznesa.
Pagaidām neko sliktu nevarētu pateikt, gan doržības līmenis, gan transakciju ātrums ir pietiekamā (t.i. solītā) līmenī. Atšķirību veido Fees (komisijas).
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Moneybookers problēmas






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »