Paldies komentāros
Thread poster: mjbjosh
mjbjosh
mjbjosh
Local time: 22:24
English to Latvian
+ ...
Oct 7, 2012

Es vienmēr apmulstu, saņemot "Paldies!", kad esmu piekritis kādam tulkojumam. Pie reizes arī atvainojos visiem, kam neesmu pateicis "paldies" par atbalstu (neesmu pateicis nevienam/nevienai). Manuprāt, ir tikai normāli, ka kolēģis kādam piekrīt vai nepiekrīt! Galu galā, atbildes šeit ir tikai ierosme padomāt. Vai tiešām ir nepieciešams, ik reizi, kad kāds man piekrīt, pateikt, teikt "paldies"?

 
Jānis Greivuls
Jānis Greivuls
Latvia
Local time: 23:24
English to Latvian
+ ...
Lieka greznība! Oct 8, 2012

Ja arī ikdienā nelietojat "paldies" situācijās, kas 'ir tikai normālas' (piem., ja kāds Jums kaut ko pasniedz, izsaka atzinīgus vārdus, atbalstu, [pie]palīdz utt.), tad arī Kudoz sadaļā nav nekādas nepieciešamības to darīt.

 
mjbjosh
mjbjosh
Local time: 22:24
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Paldies Jan 24, 2013

Paldies, nezinu, vai Jūs lasījāt augstāk uzrakstīto. Un es regulāri saku paldies, kad tas ir nepieciešams.

 
Egils Turks
Egils Turks  Identity Verified
Latvia
Local time: 23:24
English to Latvian
+ ...
Pielabināšanās Jan 24, 2013

Es piekrītu, ka tā paldiesošana ir nedaudz dīvaina, kad saņem vienkāršu piekrišanu savam viedoklim. Esmu to darījis pats, taču "ar gariem zobiem", jo parasti bija tāda sajūta, ka pielabinos atbalstītājam. Sak', šodien es tev, rīt - tu man.
Cita lieta, ja vienkārša piekrišana ir pamatota, papildinot to ar kādiem jauniem faktiem.

Un dažreiz paldies ir pelnījis pat pretēja viedokļa īpašnieks - ja viņš/viņa PIERĀDA tavu alošanos. Neatceros gan tik a
... See more
Es piekrītu, ka tā paldiesošana ir nedaudz dīvaina, kad saņem vienkāršu piekrišanu savam viedoklim. Esmu to darījis pats, taču "ar gariem zobiem", jo parasti bija tāda sajūta, ka pielabinos atbalstītājam. Sak', šodien es tev, rīt - tu man.
Cita lieta, ja vienkārša piekrišana ir pamatota, papildinot to ar kādiem jauniem faktiem.

Un dažreiz paldies ir pelnījis pat pretēja viedokļa īpašnieks - ja viņš/viņa PIERĀDA tavu alošanos. Neatceros gan tik augstu pilotāžu matījis šais sfairās. Te esmu drīzāk redzējis kaut ko pilnīgi pretēju.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Paldies komentāros






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »