Zleceniodawcy z Indii
Thread poster: Andrzej Grzegrzółka
Andrzej Grzegrzółka
Andrzej Grzegrzółka
Poland
Local time: 00:33
Russian to Polish
+ ...
Jan 27, 2015

Kilka dni temu na proz.com pojawiła się oferta pracy od zleceniodawcy z Indii.

Czy ktoś z was ma doświadczenia ze współpracy ze zleceniodawcami z Indii?

Na rosyjskim forum znalazłem wiele negatywnych wypowiedzi.

Andrzej


 
Aleksander Szkarowski
Aleksander Szkarowski
Local time: 00:33
Russian to Polish
+ ...
Odnośnie zleceniodawcy z Indii Jan 28, 2015

Ja udzieliłem zgodę na propozycję współpracy i od tamtej pory cisza. Wyglądało rzeczywiście podejrzanie. Podobnie do wielomilionowego spadku z Afryki Nie sprawdzałem wiarygodności

 
TranslateWithMe
TranslateWithMe
Poland
Local time: 00:33
English to Polish
+ ...
moje doświadczenia Jan 30, 2015

Ja współpracowałam tylko kilka razy, stawki wiadomo jakie, ale płatność była na czas. Za drugim czy trzecim razem zostałam przeproszona, że płatność przyjdzie w 2 ratach, połowa w terminie, a połowa w następnym miesiącu, i tak się stało. Więc nie był tak źle...

Pozdrawiam
Katarzyna


 
Marcelina Haftka
Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Local time: 00:33
English to Polish
+ ...
Zleceniodawcy z Indii Jan 30, 2015

Wszystko jest względne...

Dopóki afery i komisje śledcze w Polsce nie zniechęciły części zleceniodawców do robienia interesów w naszym kraju, moim najlepszym klientem było jednoosobowe biuro z Indii. Kontakt sympatyczny, stawki jak w Europie Zachodniej, a do tego płatność w ciągu maks. 5 dni od odesłania gotowego tłumaczenia, często nazajutrz (do dziś nie rozumiem, jak przelew z Indii mógł iść o wiele krócej niż np. SEPA z Niemiec). Chwaliłam sobie bardzo.... See more
Wszystko jest względne...

Dopóki afery i komisje śledcze w Polsce nie zniechęciły części zleceniodawców do robienia interesów w naszym kraju, moim najlepszym klientem było jednoosobowe biuro z Indii. Kontakt sympatyczny, stawki jak w Europie Zachodniej, a do tego płatność w ciągu maks. 5 dni od odesłania gotowego tłumaczenia, często nazajutrz (do dziś nie rozumiem, jak przelew z Indii mógł iść o wiele krócej niż np. SEPA z Niemiec). Chwaliłam sobie bardzo.

Oczywiście są też w Indiach biura, które stawki mają niemal tak niskie jak biura chińskie, ale od tego są wszelkie rankingi BT, żeby sprawdzić, czy ma się w ogóle ochotę na współpracę z danym podmiotem.
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Zleceniodawcy z Indii






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »