Visina paušalnog poreza u Beogradu
Thread poster: Goran & Snežana Erdei
Goran & Snežana Erdei
Goran & Snežana Erdei  Identity Verified
Serbia
Local time: 01:14
Member (2009)
English to Serbian
+ ...
Dec 11, 2016

Poštovane kolege,

Da li neko može da nam da informaciju kolika je visina paušalnog poreza i ostalih dažbina u Beogradu? Naravno, pitamo kolege koje imaju registrovanu delatnost. Podatak ne mora da bude precizan, može i okviran. Čisto želimo da dobijemo neku ideju o tome.

Puno vam hvala,
Goran

[Uređeno u 2016-12-11 21:32 GMT]


 
Cedomir Pusica
Cedomir Pusica  Identity Verified
Serbia
Local time: 01:14
Member (2009)
English to Serbian
+ ...
Oko 20.000 RSD Jul 5, 2017

Moja firma je registrovana na opštini Zvezdara i visina poreza i doprinosa mesečno je oko 20.000 RSD (nešto manje). Imam i tačne podatke, ali da ne cepidlačimo oko hiljadu dinara

Inače, najskuplja opština za registraciju delatnosti u Beogradu je Novi Beograd - tu nisam siguran koliko košta, ali čisto da znate da zavisi i od opštine u Beogradu na koju registrujete firmu koliko ćete plaćati.

Za
... See more
Moja firma je registrovana na opštini Zvezdara i visina poreza i doprinosa mesečno je oko 20.000 RSD (nešto manje). Imam i tačne podatke, ali da ne cepidlačimo oko hiljadu dinara

Inače, najskuplja opština za registraciju delatnosti u Beogradu je Novi Beograd - tu nisam siguran koliko košta, ali čisto da znate da zavisi i od opštine u Beogradu na koju registrujete firmu koliko ćete plaćati.

Za sve ostale informacije, stojim Vam na raspolaganju.
Collapse


Obrad Polić
 
Milica Stamenković
Milica Stamenković  Identity Verified
Serbia
Local time: 01:14
Member (2018)
English to Serbian
Mesec paušalaca Oct 5, 2018

Ovo je moj prvi post na forumu, pa koristim priliku da pozdravim sve kolege. Iskoristila bih ovu temu da ne otvaram novu. Nažalost, kasno sam saznala za mesec paušalaca, ali sam na sajtu jpd.rs ostavila svoj predlog o vraćanju naše šifre delatnosti u 3. grupu. Pozivam sve kolege da glasaju za predlog (ukoliko su saglasni sa njim naravno) koji je dat pod rednim brojem 27 na sajtu www.jpd.rs/predlozi-za-unapredjenje.php. Mislim da se ovo tiče svih nas. Konkretno, moje dažbine su 2011. kada sam otvorila radnju bile oko 11 hiljada, sada su oko 25, a da promet uopšte nije ni previše rastao ni padao. Mi smo samo od 2014. prešli u grupu sa fizioterapeutima, lekarima, advokatima, veterinrima itd. iako su cene usluga neuporedive (ok, negde i troškovi opreme, ali ne svuda).

Na ovom sajtu takođe možete da ostavite i svoje predloge ili da glasate za druge sa kojima se slažete. Nemam neko poverenje u naš sistem, ali mislim da treba da koristimo i ono malo što se ponudi.
Collapse


Obrad Polić
Maja Matic
 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Visina paušalnog poreza u Beogradu


Translation news in Serbia





Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »