Wordfast Pro nasıl kullanılır
Thread poster: betulserap
betulserap
betulserap
Local time: 06:30
German to Turkish
+ ...
Jun 20, 2009

Merhabalar herkese

Az önce Wordfast Pro (demo) indirdim, ama hiç birşey anlamadım. Daha önce böyle programlar kullanmamıştım. Word'e eklenmiş olması gerekmiyormuydu? Ayrı açılıyor.
Acaba bir hata mı yaptım? Aslında yönlendirmelere göre hareket etmiştim.

Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bir de; çeviri yapmaya yeni başladım.Bu işi seviyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum. Nasıl iş alabilirim? Nelere dikkat etmeliy
... See more
Merhabalar herkese

Az önce Wordfast Pro (demo) indirdim, ama hiç birşey anlamadım. Daha önce böyle programlar kullanmamıştım. Word'e eklenmiş olması gerekmiyormuydu? Ayrı açılıyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bir de; çeviri yapmaya yeni başladım.Bu işi seviyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum. Nasıl iş alabilirim? Nelere dikkat etmeliyim?
Bu tür konularda da önerilerinizi bekliyorum..
Collapse

Selcuk Akyuz
Selcuk Akyuz  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
Pro & Classic Jun 20, 2009

betulserap wrote:

Merhabalar herkese

Word üzerinde çalışan Classic versiyondur. Pro versiyon Word'den (ve hatta Windows'tan) bağımsızdır. Pro versiyon hakkında bigi almak için çevrimiçi yardım dosyasını okuyabilirsiniz.
http://www.wordfast.com/Wordfast_T/Wordfast_6_T_Help.htm

betulserap
betulserap
German to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Classic Jun 21, 2009

Aslında önce Classic'i indirmeye çalışmıştım, ama bir kaç başarısız denemeden sonra pes ettim. Açılmadı bi türlü..

Teşekkür ederim

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Wordfast Pro nasıl kullanılır

Translation news in Türkiye

Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »