31 Mart'a kadar üyelik satın alanlar Arjantin seyahati kazanabilir
Thread poster: Özden Arıkan
Özden Arıkan
Özden Arıkan  Identity Verified
Germany
Local time: 21:54
Member
English to Turkish
+ ...
Mar 28, 2006

*Kazanabilir* diyorum, ona göre. Sonra gelip kapıma dayanmak yok

Ayrıntılı bilgi bu sayfada.

Asıl bir de şunu söylemek istiyorum: Üyelik satın almak isteyen (yenilemek değil, yani önceden Platin üyelik almış olmayanları kastediyorum) ve indirim için yeterli Browniz pua
... See more
*Kazanabilir* diyorum, ona göre. Sonra gelip kapıma dayanmak yok

Ayrıntılı bilgi bu sayfada.

Asıl bir de şunu söylemek istiyorum: Üyelik satın almak isteyen (yenilemek değil, yani önceden Platin üyelik almış olmayanları kastediyorum) ve indirim için yeterli Browniz puanı olmayan arkadaşlar bana sayfamdan bir mesaj atarlarsa kendilerine Browniz verebilirim. (Pardon, *veririm* - verebilirim değil!) Benim teklifim ise ay sonuna kadar geçerli değil, her zaman bakidir.
Collapse

Serkan Doğan
Serkan Doğan  Identity Verified
Türkiye
Local time: 22:54
Turkish to English
+ ...
Browniz Mar 28, 2006

Aslında ben de Brownizlerimi hibe etmek istemiştim, ama bunun için önce platin olmak gerekiyormuş. Şimdi sırf browniz bağışlamak için de platin olunmaz diye düşündüm. Arjantin tatiline gelince, acaba akademik bir şey mi, yoksa yaz tatili niteliğinde her şey dahil bir sistem mi. Neyse, şu linki inceleyeyim. Teşekkürler Özden!

Özden Arıkan
Özden Arıkan  Identity Verified
Germany
Local time: 21:54
Member
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
2006 Proz.com Konferansı Mar 28, 2006

Buenos Aires'te yapılacak olan Proz.com Konferansı. (Ama bu tatil olmadığı anlamına gelmez tabii.)

Ben Arjantinli arkadaşlarımızın bayağı sıkı bir tanıtım yapmakta olduğuna inanıyordum, ama demek ki Maradona bile yetmemiş konferansın yeterince duyurulmasına
... See more
Buenos Aires'te yapılacak olan Proz.com Konferansı. (Ama bu tatil olmadığı anlamına gelmez tabii.)

Ben Arjantinli arkadaşlarımızın bayağı sıkı bir tanıtım yapmakta olduğuna inanıyordum, ama demek ki Maradona bile yetmemiş konferansın yeterince duyurulmasına.
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

31 Mart'a kadar üyelik satın alanlar Arjantin seyahati kazanabilir

Translation news in Türkiye

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »